23-річна Катерина Полтавська видала справжню причину переїзду з Остапчуком із квартири в будинок: будуть діти - MusicUkraine

23-річна Катерина Полтавська видала справжню причину переїзду з Остапчуком із квартири в будинок: будуть діти

Вибір редакції


Володимир Остапчук має багатий досвід стосунків з жінками. В 2023 році він одружився втретє на дівчині, яка молодша за нього на 16 років. Це сталося таємно від публіки невдовзі після розлучення з другою дружиною Христиною Горняк. Після розсекречення стосунків з Катериною Полтавською в своєму Ютуб-шоу телеведучий жартував, що одружується на всіх, з ким спить, чим підтвердив третій шлюб.

Володимир в цій парі відповідає за гроші, а Катерина – за сімейний затишок. Зараз зіркова пара живе на зйомній квартирі в Києві, однак активно займається ремонтом в заміському будинку, який Остапчук будував разом з Христиною Горняк. Після розлучення питання власності екс-подружжя не вирішило, як стверджує Христина, Володимир ігнорує її спроби вирішити все мирно, тому вона збирається судитись за майно, набуте в шлюбі з телеведучим та радить Полтавській не поспішати робити ремонт та щось перебудовувати в будинку, який належить їй.

22-річна кохана Остапчука хоче жити в будинку, який він побудував з екс-дружиною Горняк
Катя Полтавська пояснила, чому вони з Остапчуком так поспішають переїхати в будинок

Незважаючи на це, Остапчук і Катя продовжують облаштовувати своє сімейне гніздечко на власний смак. Нещодавно дружина Володимира обирала меблі для вітальні.

В своєму Інстаграм-блозі Полтавська часто відповідає на питання підписників. На цей раз її запитали, де б вона більше хотіла жити:

Життя в квартирі чи в приватному домі?

Майже все життя жила в приватному будинку, але мені подобається й квартира. Якщо з дітьми, то будинок

, – відповіла дівчина.

Катя Полтавська пояснила, чому вони з Остапчуком так поспішають переїхати в будинок
Катя Полтавська пояснила, чому вони з Остапчуком так поспішають переїхати в будинок

Раніше Остапчук казав, що Катя природжена мама і він впевнений, що вона буде чудово справлятись із дітьми. Ймовірно, зіркова пара планує поповнення і робить все для того, щоб жити з якомога більшим комфортом, коли сім’я збільшиться.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 17 =