23-річного Давіда всі вважають прийомним сином співака (ФОТО) – Одна Хвилина - MusicUkraine

23-річного Давіда всі вважають прийомним сином співака (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Філіп Бедросович уперше побачив хлопчика, коли тому було 10 років. Співака вразив не лише голос юного таланта, але й те, що серце у Давіда знаходиться не ліворуч, а праворуч. Всі внутрішні органи перебувають у такій же дзеркальній відповідності.

Підопічний Філіпа Кіркорова Давід схожий на співака, як дві краплі

Мама Давіда Бухарова померла, коли тому було всього 2 рочки. Його зростили названа мама й бабуся. Молодик мешкає в Криму, де навчався в музичній школі і Сімферопольському музичному училищі. Про талановитого хлопчика Кіркоров дізнався від Валерія Леонтьєва і пообіцяв пробити таланту дорогу на сцену. Та коли широкий загал побачив спільні світлини Філіпа й Давіда, всі ахнули, вражені неймовірною схожістю. Відтоді стали ширитися чутки, що кримчанин є позашлюбним сином Кіркорова. Давіда навіть зрідка називають Філіповичем.

Давід Бухаров такий же талановитий, як і Кіркоров

Артист ставиться до подібних патякань поблажливо, хоча якщо це правда, то виходить, що зраджував Аллу Пугачову, адже коли хлопчина з’явився на світ Філіп був ще одруженим із Примадонною.

Філіп Кіркоров просуває Давіда в різні шоу

Прийомна мама розповіла, що ім’я батька дитини нікому невідомо. Пологи були важкими, у Давіда не розкривалася легеня. Тож його спеціально віддали на співи, щоб тренувати внутрішній орган. Тепер перед юнаком постала перспектива великої сцени. Всі дані для цього в нього є.

Кіркоров потроху почав виконувати свої обіцянки в просуванні юнака. Коли був продюсером в українському проєкті «Шоу №1», запросив дитину виступити і навіть зробив цінний подарунок – кулончик у формі мікрофона, прикрашений діамантами. Давід постійно бере участь у музичних конкурсах, і з віком стає все більш схожим на свого названого татуся.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + eight =