Віктор Павлік і Катерина Реп’яхова таємно побралися: перші фото з весілля

0

Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова офіційно стали чоловіком і дружиною.

Узаконили свої стосунки 54-річний співак зі своєю молодою нареченою ще 29 травня. Однак лише сьогодні Віктор та Катерина вирішили розповісти про це публіці. С

воє рішення Реп’яхова пояснила тим, що вони хотіли, щоб все пройшло в тихій і спокійній обстановці. Свій пост нині вже дружина Віктора Павліка супроводила ніжними фотографіями з розпису.

“29 травня ми стали чоловіком і дружиною. Ось уже, як 12 днів. Нам дуже хотілося, щоб все пройшло спокійно і тільки вдвох, тому і вирішили оголосити саме 10.06.20”, – зазначила Катерина.

Також Реп’яхова розповіла, що весілля вони з Віктором перенесли. Відбудеться торжество в цьому році, в середині серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі запідозрили, що “Холостяк” Макс Михайлюк закрутив роман з однією з учасниць шоу: фотофакт

“Сьогодні мало відбутися наше весілля. 10.06.20. З датою ми визначилися в листопаді 2019. Тоді ж купили кільця. І є речі, які залишилися незмінні. Але наше весілля перенесене на середину серпня, я дуже чекаю цей день, я так хочу поділитися частинкою нашої любові з кожним гостем. За цей час я зрозуміла наскільки життя не передбачуване, у Бога свої плани на нас. Все, чого я зараз хочу – це стабільності, впевненості в завтрашньому дні, добра в серцях кожного з нас і звичайно ж здоров’я. Можливо, коли-небудь потім ви зрозумієте чому я це пишу. Сьогодні моє серце наповнене любов’ю і ніжністю. Я завжди буду поруч, буду підтримкою і опорою для улюбленого Віктора. Моя місія: піклуватися, підтримувати і берегти твоє життя, любов!” – написала Катерина.

Відзначимо, що для 54-річного Павліка шлюб з 26-річною Реп’яховою став четвертим. Від першої дружини Лідії співак виховує сина Олександра, від другої дружини Світлани – доньку Христину, а від третього – сина Павлика.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

nineteen − nine =