У мережі запідозрили, що Регіна Тодоренко знову вагітна: фото

0

Телеведуча ховає фігуру під об’ємними сорочками

29-річна зірка “Орла і решки” Регіна Тодоренко недавно взяла участь у фотосеії для глянцю Marie Claire, присвяченого проблемі насильства.

На відеозаписах з бекстейджу зйомки, опублікованих в Instagram-акаунті @reutelena, можна побачити, що дружина Влада Топалова вибрала для фотосесії сорочки oversize і притримує живіт.

В мережі ще у квітні ходили чутки про те, що в зірковій родині може з’явитися другий малюк. Це сталося, коли Регіна в зеленій сукні з’явилася на сцені в проекті “Маска”, де виступав Топалов. Контури тіла зірки викликали підозру у шанувальників. Тоді Регіна посміялася над припущеннями, погодившись з одним з фоловерів, який написав, що під час довгих зйомок неможливо вийти в туалет.

Нагадаємо, що первісток Регіни Майкл народився 5 грудня 2018 року. А вже рік тому в інтерв’ю журналу «OK!» Тодоренко заявляла, що тепер мріє про дочку.

“Я коли вийшла з пологового будинку, відразу сказала, що в принципі не проти народити ще раз. Просто сам процес такий довгий! Спочатку ти виношуєш дев’ять місяців, потім ще рік годуєш … Багато в чому себе доводиться обмежувати – у їжі, в подорожах. Але все одно хочеться дітей. Багато!”– розповіла артистка.

Офіційних коментарів про другу вагітність або її планування ні Регіна Тодоренко, ні її представники останнім часом не давали.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

17 + 2 =