Як зрозуміти, що дієта руйнує ваш організм: експерти назвали 4 ознаки

0

Багато дівчат з приходом літа завзято кинулися скидати зайві кілограми за допомогою дієт.

Однак не варто забувати: все добре, коли воно в міру. Саме тому важливо дотримуватися балансу БЖУ і ретельно підраховувати калорії. Хоч дефіцит і важливий для втрати ваги, але це не повинно перетворюватися в закономірність.

Пропонуємо вам дізнатися, які ознаки вказують на те, що дієта приносить вам тільки шкоду.

Постійне почуття голоду

Правильне і навіть дієтичне харчування має вас насичувати, щоб організм міг нормально функціонувати. Разом з цим важливо пам’ятати про якість вашої їжі. Ваш денний раціон повинен містити в собі білки, жири і вуглеводи. Не варто забувати і про клітковину. Вона допоможе прискорити ваш метаболізм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієтологи розповіли, які продукти не варто їсти на сніданок

Часте запаморочення

Запаморочення – одна з головних ознак недоїдання. Зазвичай це пов’язано з різким падінням цукру в крові, що призводить до слабкості. Під час цього процесу системи функціонування в організмі сповільнюються. Саме це і призводить до виснаження. Крім цього, запаморочення також пов’язане з втратою рідини.

Запори

Часто з цим стикаються дівчата, які не добирають вуглеводів в раціоні. Білкова дієта призводить до швидкої втрати рідини в організмі. Однак це зовсім не гарантує такого ж стрімкого стрибку в спалюванні жиру. Не забудьте додати до вашого раціону овочі та фрукти: вони багаті клітковиною і сприяють налагодженню процесів травлення.

Вага стоїть на місці

Зазвичай дівчата, коли бачать, що вага стоїть на місці, починають нервувати, припускаючи, ніби проблема в дієті. Далі вони урізають калорії ще більше. Але вага продовжує перебувати в стадії плато. Не варто переживати завчасно – це звичайний стан, в який входить кожна, хто худне. А вже тим більше – урізати калорії. Все, що вам потрібно зараз – дотримуватися такого ж раціону і збільшити кількість кардіонагрузок.

Фото: pixabay.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

2 × 1 =