Переможниця “Холостяка-10” чесно відповіла на питання, чи є на шоу сценарій

0

Дар’я Ульянова також зізналася, платили їй за участь чи ні

Переможниця ювілейного сезону романтичного шоу “Холостяк-10” Дар’я Ульянова, яка нещодавно зізналася, що закохана, відверто відповіла на питання – чи є на проекті сценарій. Багато телеглядачів не вірять, що учасниці поводяться відверто, часом їх навіть звинувачують в нещирості.

Але 23-річна гімнастка запевняє – на шоу “Холостяк” сценарія немає. Всі емоції і події розгортаються природним чином. Просто з часом всі учасники проекту звикають до камер і не звертають на техніку ніякої уваги.

“Це ж реаліті-шоу. Ми ж там не актори всі. Ніякого сценарію немає. Тут і зараз реагуєш. Ось ситуація – ось твоя реакція. Стоп камера і нас розводять з холостяком. Спілкування з ним відбувається виключно в кадрі. Немає такого, що ми спілкуємося поза кадром”, – розповіла Даша програмі TrueStory на YouTube-каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Довго не нудьгував: колишній чоловік Ані Лорак відмітив день народження з новою коханою

Також Дар’я уточнила, що їм ніхто не платив гроші за участь: “Ні! Нам давали гроші тільки на продукти. Мені ніхто не платив і я нікому не платила”.

Нагадаємо, що після завершення проекту головні герої розлучилася через зраду. Максим Михайлюк зізнався, що у нього був інтим з однією з учасниць шоу. З ким саме, невідомо.

Спочатку всі подумали про другу фіналістку, але Дана опублікувала особисту переписку з Дашею в доказ того, що близькості з пілотом Максимом у неї не було.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

1 × 5 =