“Кидаю собі виклик”: alyona alyona розсекретила свою вагу і вирішила схуднути

0

Українська співачка встала на ваги

Відома реп-виконавиця alyona alyona, яка потрапила до ТОП-10 найперспективніших реперів світу, вперше розсекретила свою вагу. У 29 років знаменитість кинула собі виклик і планує за рік схуднути на 29 кілограмів. Зазначимо, що alyona alyona відверто говорить про свою фігуру і демонструє відверті знімки в купальниках.

Але після свого дня народження, який вона відзначила 14 червня, alyona alyona вирішила кинути собі виклик. У Instastories артистка записала відео, на якому стала на ваги. Виявилося, що виконавиця важить 127,4 кілограми. Вона пояснила підписникам – вага її зовсім не бентежить, просто в умовах карантину без концертів її життя стало одноманітним і їй захотілося нових викликів.

Також українська артистка пообіцяла в своєму блозі ділитися успіхами схуднення, дієтами і вправами.

“Хочу кинути собі виклик. Мені виповнилося 29 років. Я хочу кинути собі виклик і спробувати схуднути за рік на 29 кілограмів, щоб наступного дня народження я важила трохи менше, ніж сьогодні. Хочеться якогось авантюризму. Концерти зникли, все зникло. Зовсім стрункою я не збираюся ставати. Показуватиму вам, що я для цього роблю”, – заявила реп-виконавиця.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

one × 1 =