Володимир Жогло з “Вар’яти-шоу” обвінчався з коханою і показав зворушливі фото

0

Обряд відбувся через місяць після реєстрації шлюбу

Український гуморист, учасник “Вар’яти-шоу” Володимир Жогло розпрощався з холостяцьким життям. 15 травня головний “пиріжок” шоу одружився на своїй коханій Ірині, а через місяць закохані обвінчалися.

Фото важливого дня подружжя показали на своїх сторінках в Facebook. Ірина нарешті приміряла весільну сукню, а Володимир – строгий костюм.

“Моє гостре відчуття із-за пристрасті до тебе просто рве на дрібні частини мою душу! Дуже хочеться знову пережити ті моменти, коли вважала секунди до зустрічей з тобою, хочу відчувати тебе кожною своєю клітинкою. Не можу прожити без відчуття аромату твого тіла навіть хвилини. Всі миті, які я проводжу без тебе схожі на вічність! Як же я люблю кожну зморшку на твоєму обличчі”, – написала дівчина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Притула з дружиною влаштували романтичний вікенд в Карпатах: фото

Відомо, що вінчання пройшло на батьківщині пари, у Львівській області. Після таїнства молодята влаштували скромне весілля, куди запросили тільки найближчих людей.

“Як і під час розпису, наразі всі карантинні норми ми дотримувалися. Це було весілля закритого типу, в сімейному колі. Не було нічого на широку ногу або лакшері. Все дуже стримано, чітко, зі збереженням соціальної дистанції. Спочатку пройшло вінчання, а потім – невелике сімейне застілля”, – розповів Жогло Новому каналу.

Нагадаємо, що Володимир Жогло покинув ряди холостяків в Міжнародний день сім’ї. Гуморист одружився на своїй дівчині Ірині, яка молодша за нього не 8 років. Розпис пройшов згідно з усіма карантинним нормами – Володимир та Ірина прийшли в ЗАГС в масках і рукавичках.

Фото: facebook

Залишити коментар

Your email address will not be published.

fourteen − 13 =