Королівський експерт назвав принца Гаррі і Меган Маркл невдахами

0

Герцоги Сассекські останні кілька місяців проживають в США, які є одними з світових лідерів по розповсюдженню коронавірусної інфекції

Після переїзду принца Гаррі і Меган Маркл в Лос-Анджелес про їхню діяльність майже не чути. На думку королівського експерта Філа Дампіра, позиції знаменитого подружжя останнім часом дуже похитнулися, а сам карантин видався для Меган і Гаррі неплодотворним. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Коррлівський експерт запевнив, що відмовившись від королівських обов’язків, герцоги Сассекські “втратили багато сприятливих можливостей поліпшити свій імідж”. Фахівець зазначив, що пара не здобула такої ж популярності, як інші родичі на тлі пандемії коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інсайдери стверджують, що Єлизавета II забороняє Кейт Міддлтон народжувати ще одну дитину

“Я вважаю, що цей період був плідним для всіх членів королівської родини, крім Гаррі і Меган. Вони великі невдахи в цій справі, тому що тепер вони виглядають ізольованими і дещо недоречними в Британії”, – сказав експерт.

Дампір стверджує, що герцогам Сассекським потрібно було частіше з’являтися на публіці, щоб інтерес прихильників до них не пропав. У Британії вже нібито до Меган і Гаррі люди “охололи”.

“Вони все ще можуть грати величезну роль на міжнародному рівні або в США. Але у Великобританії люди просто знизують плечима. Вони не дуже зацікавлені, в той час як всі інші королівські особи за цей період піднялися в популярності, завдяки тому, що зіграли свої ролі дуже добре”, – додав експерт.

Фото: Legion-Media

Залишити коментар

Your email address will not be published.

four × three =