Григорій Решетник чесно відповів, чи є інтим на шоу “Холостяк”

0

Ведучий розповів, в який момент вимикаються камери

Незмінний ведучий самого романтичного шоу України “Холостяк” Григорій Решетник, який працює на проекті з самого першого випуску, зізнався, чи є секс на проекті.

Український телеведучий в програмі “Слава +”, яка виходить на YouTube-каналі “Люкс ФМ “, розповів, що інтим на проекті існує. Як тільки команда розуміє, до чого йде побачення героїв, зйомки припиняються.

“Секс на проекті – як в житті, він повинен бути. Під час інтимних моментів, ми прислухаємося до головного героя, який просить. Інтим може виникати на фінальних епізодах. Ми розуміємо, коли все до цього йде, і парі потрібно залишитися удвох. Вони цього хочуть, вони про це говорять. І зрозуміло, що з етичної сторони, ми відключаємо камеру і відпускаємо пару. Все інше ми намагаємося показувати на камеру”, – відверто зізнався Григорій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі запідозрили, що “Холостяк” Макс Михайлюк закрутив роман з однією з учасниць шоу: фотофакт

Також Решетник розкрив цікаві подробиці свого контракту в ролі ведучого проекту. За його словами, штраф загрожує не тільки за зрив зйомки і запізнення, але і за набір ваги. Так, Григорію можна набирати вагу не більше, ніж на 4 кілограми.

Нагадаємо, що після завершення проекту “Холостяк-10” головні герої розлучилася через зраду. Максим Михайлюк зізнався, що у нього був інтим з однією з учасниць шоу. З ким саме, невідомо.

Спочатку всі подумали про другу фіналістку, але Дана опублікувала особисту переписку з Дашею в доказ того, що близькості з пілотом Максимом Михайлюком у неї не було. Сам же Максим прокоментував скандал, зазначивши, що йому не хотілося виносити особисті відносини на загальний огляд.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

1 × 3 =