Хізер Локлір виходить заміж за чоловіка, через якого потрапила до в’язниці

0

Всі побутові негаразди і проблеми актриси з алкоголем залишилися в минулому.

Життя акторки Хізер Локлір, яка стала популярною в 1990-х завдяки серіалу “Район Мелроуз”, потихеньку налагоджується. Якщо останні кілька років її ім’я з’являлося в іноземній пресі в основному через скандальні історії, то тепер все змінилося. Стало відомо, що 58-річна Хізер прийняла пропозицію руки і серця від свого бойфренда, 58-річного Кріса Хейссера. Спочатку вона була помічена з діамантовим кільцем на безіменному пальці фотографами видання Daily Mail, а трохи пізніше журнал People отримав офіційне підтвердження радісної новини.

“Вони заручені з кінця квітня, коли була річниця тверезого способу життя Хізер. Тепер вони по-справжньому щасливі. Сім’я, батьки, брати і сестри і дочка дуже підтримували її впродовж всього цього періоду і тепер раді за неї”, – розкрили подробиці друзі пари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анджеліна Джолі вперше назвала справжню причину розлучення з Бредом Піттом

Історія кохання Хізер і Кріса почалася красиво. Вони разом навчалися в школі в 70-х і були закохані одне в одного, потім життя їх розвело по різних дорогах, але ці дороги знову перетнулися через багато-багато років. У 2017-му Хізер і Кріс зустрілися і закрутили роман. Але з цього моменту позитивні нотки почали поступатися негативним. На початку 2018 року в їх будинок часто навідувалася поліція через нескінченні сварки і бійки пари. Останній інцидент, який закінчився для актриси попаданням в тюрму і судом, але в кінцевому підсумку привів її до позитивних змін в житті, трапився в лютому того ж року.

25 лютого близько 9.40 ранку Хізер заарештували в її будинку після того, як брат викликав правоохоронців. Згідно зі звітом Los Angeles Times, брат прийшов в гості до Хізер і Кріса і став свідком їх побутової суперечки. В ході сварки Хізер нібито почала битися і до приїзду наряду завдала бойфренду кілька ударів. Крім того, коли її хотіли заарештувати поліцейські, Хізер надала їм опір. Актрису спочатку відвезли в лікарню, потім помістили до в’язниці, але випустили під заставу в 20 000 доларів.

У липні 2018 го Хізер визнала себе винною в суді і була засуджена до 36 місяців випробувального терміну, штрафу в розмірі 2000 доларів і проходженню програми DUI (Програми навчання і консультування з питань алкоголізму і наркоманії) протягом 9 місяців. У січні 2019 го журнал Us Weekly повідомив, що Хізер і Кріс розлучилися, а в жовтні того ж року вона провела місяць в реабілітаційній клініці.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

twelve + 11 =