“Боялася цього терміну”: зірка “Одного разу під Полтавою” розповіла про втрату дитини

Шоу-бізнес

Через кілька місяців актриса Анна Саліванчук стане мамою вдруге

Українська актриса, зірка “Свінгерів” та “Одного разу під Полтавою” Анна Саліванчук знаходиться на 7 місяці вагітності. В інтерв’ю Каті Осадчій в рамках програми “Світське життя” Анна розповіла, наскільки важко їй зніматися на такому великому терміні, а також зізналася, що 2 роки тому втратила дитину. Це і стало основною причиною того, що під час цієї вагітності вона довгий час мовчала про свій стан.

“Шкодую, що не сказала вчасно сценаристам і продюсерам, що я вагітна. Я хвилювалася, тому що у мене був один дуже поганий випадок, коли я втратила дитину на такому ж терміні 2 роки тому. І я цього терміну дуже боялася, тому я нікому не говорила, я взагалі заховалася, щоб ніхто мене не бачив і поки дочекалася цього терміну – сценарій серіалу “Одного разу під Полтавою”, в якому я зараз знімаюся, вже був написаний. Всі актори мене підтримують, прикривають, допомагають мені. На знімальному майданчику мені поставили диванчик, щоб я ноги піднімала. Тому що саме зараз ми знімаємо в серіалі мій магазин “Верунчик”, а якщо ми знімаємо мій магазин, значить це 9 днів поспіль 22 сцени, 12 годин я на ногах. І це на 7 місяці вагітності важкувато”, – розповіла зірка.

Також в інтерв’ю актриса зізналася, що до терміну 20 тижнів, на якому у неї трапився минулого разу викидень, – вона відмовлялася від усіх зйомок. А зараз, коли УЗД показує, що з малюком все добре, актриса приступила до роботи.

“Поки не минув 20 тиждень вагітності – я відмовлялася від усіх зйомок. Я боялася цього терміну. 2 роки тому, коли зі мною таке трапилося, я всім розповіла, що я вагітна, щоб ніхто не писав сценарії, так як я нікого не хотіла підставляти. І потім … не вагітна. І було дуже погано. І без роботи, без ролей, і без дитини … Це було дуже складно. Тому я дочекалася 20 тижня, всі ручки і ніжки видно на УЗД, все добре. Я заспокоїлася і вирішила все-таки не відмовлятися від своєї роботи в серіалі”, – додала Анна.

Звичайно ж, Катя Осадча не могла не дізнатися, кого ж чекає Анна Саліванчук – сина або дочку. І актриса не стала приховувати, що мріяла про дівчинку, проте як показує УЗД, у пари народиться другий хлопчик.

“20 тижнів моя дитина не показувала свою стать. 20 тижнів у мене було все не так, як завжди. Я була впевнена, що у мене точно буде дівчинка. Потім приходжу на УЗД і мені кажуть: “Ну ось, ваш хлопчик”. І у мене потекли сльози. Кажу: “Це не хлопчик, це дівчинка. Ви помиляєтеся. Так не може бути”. Мені відповідають: “Ну, матуся, там конкретно все видно”, – зазначила Анна.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар