Подряпини “на пам’ять”: Леся Нікітюк ледь не загинула на зйомках тревел-шоу Le Маршрутка

Шоу-бізнес

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк днями шокувала своїх фанатів. 32-річна зірка опублікувала відео з подряпаними ногами і руками, ніби її хтось побив. Але відразу заспокоїла шанувальників – вона ні з ким не билася.

Подряпини “на пам’ять” їй залишила Чернігівська область, куди вона відправилася знімати “Le Маршрутку”. Там ведуча досліджувала рідкісний вид болота в Україні, яке затягує. І так захопилася прогулянкою по болотистій місцевості, що мало не потонула прямо на очах знімальної групи.

“У момент, коли мене затягувало болото, я згадувала сцени з фільмів, де людині кидають гілку, щоб вона вибралася. Але не всі такі сцени закінчуються хепі-ендом. Добре, що поруч був “поводир”, який знає болото, як своїх п’ять пальців. Він зміг мене витягнути. Та й интервальное голодування пішло на користь – недовго мене тягнули. Коротше, хлопці, я вам скажу так: тревел – це завжди екстрим, а український тревел – це подвійна доза екстриму. Існує багато локацій, на які ще жодного разу не ступали ноги знімальної групи, і ось Бондарівське болото – одна з них. Я рада, що ми з командою зможемо показати місце, яке засмоктує в прямому сенсі цього слова”, – розповіла телезірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Думала, що посивію”: Леся Нікітюк згадала про свій педагогічний досвід

Леся не тільки покаже це місце, а й розповість, що робити людині в подібному випадку. Інструкцію по виживанню на болоті дивіться цієї осені в тревел-шоу “Le маршрутка” на Новому каналі.

Фото: прес-служба Нового каналу

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар