Розіграли всіх: розлучення Христини Асмус і Гаріка Харламова виявилось завданням для шоу

0

Заява про розставання артистів була частиною завдання

Відома російська актриса Христина Асмус днями здивувала шанувальників несподіваною новиною – після 8 років шлюбу вона розлучається із зіркою Comedy Club Гаріком Харламовим. Асмус підкреслила, що розлучаються вони на позитивній ноті і з глибокою повагою один до одного.

На сторінці Гаріка також був опублікований пост з схожим текстом, але все це виявилося розіграшем. За інформацією Telegram-каналу “ТТолько никому”, зіркове подружжя виконувало завдання-покарання в шоу Comment Out, випуск якого вийде на YouTube на початку липня.

За словами ведучого Володимира Марконі, пости про розставання були частиною шоу.

Поки самі артисти нічого не коментують, але на сторінці в Instagram Асмус дає волю своїм емоціям. А все тому, що її смішать домисли коментаторів і шанувальників.

“Було очевидно, що більшість коментарів міститимуть слова – “хайп, бумеранг, Янковський, передбачувано, була з ним тільки через гроші , зробіть ДНК-тест на батьківство”. Обожнюю диванні теорії змови, скандали, інтриги, розслідування. Все-то ви знаєте і все-то ви бачите. Хто який насправді, в чому причина і хто з нас саме подав на розлучення. Не буду відбирати у вас мікрофон. Займайтеся творчістю, коменти відкриті”, – написала Христина.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

three × 1 =