Це шок: Вілл Сміт дозволив своїй дружині закрутити роман на стороні

Шоу-бізнес

Зіркова пара Вілл Сміт і Джада Пінкетт-Сміт завжди викликала в шанувальників багато питань через свою відвертість стосовно особистого життя. Актори часто обговорюють своє сексуальне життя та навіть сімейні проблеми, але до наступної новини дійсно ніхто не був готовий.

Так, співак Аугуст Алсіна заявив під час інтерв’ю з радіоведучою Анджелою Йі, що довгі роки був коханцем дружини зірки “Людей в чорному”. Ба більше, 27-річний хлопець сказав, що актор знав про це і не був проти.

Виконавець зізнався, що познайомився з Джадою через її сина Джейдена в 2015 році і одразу закохався в неї. Аугуст багато часу проводив з родиною Смітів і навіть вийшов з 48-річною жінкою на червону доріжку BET Awards 2017.

За словами парубка, знаменитості живуть у відкритому шлюбі, тому Вілл не мав нічого проти того, що в його обраниці з’явився молодий коханець.

“Насправді, я сів з Віллом і поговорив про трансформацію їхнього шлюбу у довічне партнерство, про яке вони не раз говорили… він дав мені своє благословення”, – поділився Алсіна.

Співак додав, що зустрічався з Джадою протягом декількох років і вона була найбільшим коханням у його житті.

Зауважимо, що в пресі справді з’являлися чутки про ймовірний роман між артистом та дружиною Вілла, але подружжя заперечує цю інформацію, хоча нещодавно пара визнала, що деякий час назад мала серйозні проблеми у стосунках.

Фото: Getty Images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − 8 =