Друг Гаріка Харламова розповів про страждання коміка через розлучення з Христиною Асмус

0

Зірка Comedy Club тримається, щоб не показувати справжні переживання

Минулого тижня відомі російські артисти Гарік Харламов і Христина Асмус заявили, що після 8 років шлюбу вони розлучаються.

Пізніше в мережі з’явилася інформація, що нібито російські артисти взяли участь в шоу Comment Out і розіграли підписників Instagram. Але виявилося, що це неправда, знаменитості все-таки прийняли рішення розлучитися. Причому Христина уточнила, що це було її рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На відпочинку: Григорій Решетник показав нову дівчину Макса Михайлюка (фото)

Водночас друг Гаріка Харламова і засновник Comedy Club Production Артур Джанібекян розповів про його страждання через розлучення з актрисою. Адже навіть для друзів подружжя ця новина стала несподіванкою. У ток-шоу “Просто о сложном” в “Яндекс.Эфире” Артур зізнався, що Гарік дуже переживав через критику хейтерів, йому було дуже боляче.

“При цьому Гарік тримався супермолодцем, і я дуже сильно вітаю його у всіх сенсах цього слова і вважаю, що це одна частина і один прояв цього інформативного суспільства”, – розповів Артур.

Особливо Гаріку було складно, коли вийшов фільм “Текст”, в якому Христина знялася у відвертих сценах з 29-річним актором Іваном Янковським.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

two × 5 =