“Це його нова родина”: TAYANNA вперше розповіла про роман екс-коханого з Ані Лорак

0

В мережі рік тому з’явилася інформація про роман співачки Ані Лорак та саунд-продюсера Єгора Гліба

Шанувальники здогадувалася, що новим коханим скандальної української співачки Ані Лорак є колишній обранець Тетяни Решетняк (TAYANNA) – саунд-продюсер Єгор Гліб. Однак офіційно 41-річна Лорак не підтверджувала ці стосунки.

Телеведучій Катерині Осадчій в рамках програми “Світське життя” вдалося розговорити виконавицю TAYANNA. 35-річна артистка підтвердила, що у Лорак, яка, за іронією долі є її землячкою, і Єгора – романтичні відносини, більш того, закохані вже живуть разом.

“Він не крутив, він крутить роман і далі. Вони живуть разом. Я все знаю. Він спілкується з сином. Син до нього дзвонить, правда, рідко, тому що він від нього відвик. Але коли він до Києва приїжджає, ми бачимося. Можемо разом пообідати, повечеряти, це не є табу”, – відверто розповіла TAYANNA.

Осадча також вирішила розпитати зірку, чи знає син Даніель про відносини батька з іншою жінкою. На що артистка відповіла ствердно. Більш того, Єгор навіть пропонував синові поїхати з ним і познайомитися з новою родиною. Однак хлопчик відмовився.

“Син знає абсолютно все. Коли Єгор приїжджав, він говорив синові: “Давай я тебе заберу з собою на пару тижнів, познайомлю тебе з Софією – донькою Ані Лорак”. Я його відпускала, говорила: “Якщо хочеш, то їдь до батька. Тому що це його нова сім’я. І ти маєш повне право теж з ним перебувати, точно так само як і ти зі мною”. Але він не дуже горів бажанням кудись з батьком летіти, і мені син сам каже: “Мамо, я ж з батьком бачуся дуже рідко, він мені як не батько, а той, хто мене зробив”. І він все це розуміє, каже: “Я хочу тебе берегти, хочу бути з тобою. А якщо я поїду – ти залишишся одна. Хто буде за тобою дивитися і охороняти?” – зізналась співачка.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

seventeen − 5 =