У Львові розпочинаються зйомки фільму за романом Кузьми Скрябіна

0

Прем’єра кінострічки очікується у грудні 2020 року

Кінострічку за мотивами роману “Я, “Побєда” і Берлін”, автором якого є загиблий музикант Кузьма Скрябін, почнуть знімати у Львові в липні. Прем’єра стрічки запланована на грудень 2020 року. Про це повідомляє прес-служба місцевої міської ради.

“Зараз у Львові є нові цікаві локації, які ще не заявлені в фільмах. Ми будемо тут також знімати берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо відкривати для кіноспівтовариства раніше незвідані локації”, – повідомив кінооператор Дмитро Недря.

У свою чергу мер Львова Андрій Садовий обговорив зі знімальною групою можливість будівництва спеціального знімального павільйону у Львові і наголосив, що місту вигідно, щоб на його території знімалися фільми, нібито це є хорошою рекламою. У зв’язку з цим міський голова пообіцяв підтримувати представників культурної індустрії і розглянути питання про створення знімального павільйону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мрії збуваються: дочка Кузьми Скрябіна похвалилася дипломом лікаря

Проект “Я,” Побєда “і Берлін” став одним з переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Держава виділила на виробництво фільму 27 млн ​​грн, це 75% загальної вартості. Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв і Артем Доллежаль.

Фото: facebook

Залишити коментар

Your email address will not be published.

20 − seven =