“Казали, що я товста”: Анна Сєдокова зізналася, що робила ліпосакцію

0

Процедуру знаменитість провела у 21 рік після народження старшої дочки

Фігурою 37-річної української співачки Анни Сєдокової захоплюються тисячі її прихильників. Артистка тримає себе в хорошій формі і нерідко демонструє підтягнуте тіло в мережі.

Про те, чи робила Анна пластичні операції всі говорять вже давно. Але тепер Сєдокова вирішила сама торкнутися теми змін у зовнішності. Виявилося, після народження старшої дочки артистка зробила операцію з видалення жиру.

“У 21 рік, після народження дитини, я зробила ліпосакцію. Мені говорили, що я жирна. Що я нежіночна і товста. Я вирішила, що разом з жиром піде й невпевненість у собі. Жир незабаром повернувся, невпевненість нікуди не йшла. Тільки тепер я думала, що, навіть якщо це не допомогло, значить я прокажена. Я не звинувачувала нікого. Тільки себе. Але все так і продовжувала мріяти. І діяти “, – написала в своєму Instagram Анна.

У зверненні до шанувальників зірка описала всі переживання стосовно своєї зовнішності, починаючи ще зі шкільних часів.

“У школі я була гидким і нікому не потрібним каченям. Я дивилася на красивих дівчаток і мріяла стати як вони, мати все, що є у них. Я розплітала свої нескінченні косички, цілувалася з помідорами і все чекала свого принца”, – написала співачка.

За словами Сєдокової, в один прекрасний момент вона вирішила почати велику роботу над собою, адже навіть на першому кастингу до “ВІА Гри” дівчині спочатку вказали на двері. Зараз же артистка не скаржиться на зовнішність і низьку самооцінку, і всіх своїх шанувальників Анна закликає наслідувати її приклад роботи над своїм тілом.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

seven + 5 =