38-річна Катерина Кухар очолила Київське хореографічне училище

Шоу-бізнес

Українська прима-балерина Катерина Кухар призначена виконувачем обов’язків директора Київського державного хореографічного училища. Про сказано на сторінці в Фейсбук Міністерства культури і інформаційної політики України.

Сьогодні новопризначену керівницю колективу училища представила заступник міністра культури і інформаційної політики Лариса Петасюк.

“Катерина є випускницею цього закладу, тому добре знає і розуміє всі його проблеми. І ми як профільне Міністерство очікуємо, що в статусі керівника вона ефективно їх вирішить і виведе на новий якісний рівень підготовку наших майбутніх прим”, – цитують слова Петасюк в повідомленні.

За словами прими-балерини, вступивши на посаду в.о директора, вона має намір отримати новий рівень акредитації для навчального закладу, приділити увагу підвищенню кваліфікації педагогів і розробити українську методику викладання класичного танцю.

Київське хореографічне училище створено в 1938 році після об’єднання балетної студії при Київському театрі опери та балету та хореографічного відділення театрального технікуму. До призначення Катерини Кухар, заклад очолював заслужений артист України Набухіро Терада. Він виконував обов’язки директора 8 років.

Катерина перебуває в офіційному шлюбі з артистом балету Олександром Стояновим. Пара разом більше 10 років. В кінці 2018 го року артисти розписалися в США, а потім зіграли весілля і в Україні. Кухар і Стоянов виховують двох дітей – сина Тимура і дочку Анастасію.

Фото: facebook

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар