“Катаюся, як кіт у маслі”: Дантес зворушливо привітав Дорофєєву з річницею весілля

Шоу-бізнес

Артист показав свою дружину у купальнику

Володимир Дантес нещодавно відзначив свій день народження, а слідом за знаменною датою настала ще одна, не менш значуща – річниця весілля. В цьому році артист і його дружина Надя Дорофєєва святкують п’ять років подружнього життя!

Володимир поділився щасливим фото співачки з сімейного архіву і пронизливим зізнанням в коханні. Фото було зроблене під час відпочинку пари на екзотичному курорті. Надя позує на пляжі в купальнику з анімалістичним принтом. Вона міцно тримає чоловіка за руку і шле йому повітряний поцілунок в камеру.

“Кохана моя. Вчора, переглядаючи наші старі фотографії, ми з тобою вирішили, що роки нам йдуть на користь. Але мені здається, що це не заслуга років. А заслуга кохання! Я, як кіт у маслі, катаюся всі ці 5 років. У Вікіпедії сказано, що дерев’яне весілля – пропуск в більш усвідомлений і ще більш міцний шлюб. Ну що ж.. Цей фейсконтроль ми пройшли. Погнали тусити! Люблю тебе сильно!” – залишив зворушливе зізнання дружині артист.

Надя не змогла встояти перед проникливою промовою чоловіка і опублікувала коментар зі смайлами у вигляді сердечок.

До привітань приєдналися Маша Єфросиніна, Віра Брежева, шоумен Анатолій Анатоліч і дружина Дмитра Монатіка, Ірина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Ласточкін розповів, чому його дружина уникає публічності

Шанувальники пари прийшли в захват від ніжного і зворушливого звернення Володимира до дружини і залишили чимало теплих слів і побажань на адресу закоханих.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее