“Я розлучалася вагітною”: Наталя Холоденко вразила розповіддю про розрив стосунків з першим чоловіком

0

З першим чоловіком знаменитість прожила у шлюбі 10 років

Зірковий психолог Наталя Холоденко, яка здобула популярність завдяки проекту “Танці з зірками”, розповіла про важке розлучення з першим чоловіком, з яким прожила в шлюбі 10 років.

В YouTube-проекті “Ужин с Дороти” Наталя зізналася, що розлучалася з чоловіком, носячи під серцем дитину від іншого чоловіка.

“Я розлучалася вагітною, це правда. Але ми вже не жили разом”, – зізналася психолог.

Холоденко залишила колишньому чоловікові все спільно нажите майно, забравши з собою тільки їх спільного сина.

“З цього шлюбу я вийшла ні з чим. Тільки з дитиною. Машину залишила йому. Все, що було нажито в попередньому житті – все там і залишилося. З великим зусиллям я змогла забрати досить невелику частину грошей. Квартира і велика частина грошей залишилася чоловікові. Скажу так: я б ділила по-іншому. Але я прийняла позицію жінки, яка хоче, щоб дитина спілкувався з татом. Це для мене було принципово”, – зазначила психолог.

За словами Наталії, під час розлучення ніхто з оточення не підтримав її, навіть мама.

“У мене така позиція – хто йде зі стосунків, той і платить. У даному випадку заплатила я. Але я була не згодна, у нас були конфлікти. Всі стали на бік мого колишнього чоловіка, навіть моя мама. Це був важкий період. Я зрозуміла, що глобально він людина хороша, просто ображена”, – поділилася Холоденко.

Нині Наталя щаслива в нових стосунках, правда вступати в новий шлюб поки не готова. Свого обранця вона не афішує. Відомо тільки те, що він є батьком її другої дитини – дочки Вів’єн, яка з’явилася на світ в березні 2019 го року. Після народження дівчинки коханий зробив Холоденко шикарний подарунок – двокімнатну квартиру в передмісті Києва.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

7 + 3 =