“25 років назад сказав би, що це неможливо” – Одна Хвилина

Вибір редакції


“Не схожий на тебе і на мене” Леонід Агутін сьогодні вирішив привітати кохану дружину Анжеліку Варум із видатним днем у їхньому житті. Виявляється, 25 років тому голубки одружилися. І хоч у житті далеко не все було безхмарним, і траплялися різні казуси й непорозуміння, зірки відзначили срібне весілля разом:

Нам сьогодні 25, – написав винуватець свята в мережі, – багато це чи мало – не знаю. Але я вдячний тобі за кохання до мене, і свою любов трепетно бережу.

Під постом в Інсті наставила сердечок дружина Володимира Преснякова Наталя Подольська. І це не дивно, адже вони давно дружать сім’ями, частенько виступають разом на сцені, а потім відпочивають учотирьох у різних цікавих місцях.

Привітали зі срібним весіллям зіркову пару і рядові підписники:

На сьогоднішні часи, коли люди швидко і легко розлучаються, подібну дату бажано перейменувати в золоту.

Не розумію, як можна залишатися чистенькими в такій брудній справі, як шоубізнес? Браво і вітання!

Вітаю із сріблом! Бажаю дожити разом до золота і діамантів!

Найкраща родинна пара, не дивлячись ні на що.

Останній коментатор, певно, натякав, на те, що Льоню частенько ловили на неблагонадійній поведінці. Після кожного подібного “зальоту” широкий загал завмирав у очікуванні: чи вибачить зраду Анжеліка, чи виставить гультіпаку за двері?

Та Варум чи то ніколи не зазирала в жовту пресу, чи то не вважала дрібні розваги чоловіка суттєвими уваги, але удавала, що нічого не сталося. Одного разу Агутіна застукали на гарячому і змусили перепрошувати у благовірної привселюдно. Та й на цей раз Анжеліка трішки подулася й вибачила. В цьому, напевно, і криється секрет тривалого сімейного життя співаків.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 − three =

Translate »