Закохані з’явилися на червоній доріжці на 15-річчі програми “Світське життя”
Днями в Києві відбулася яскрава вечірка з нагоди 15-річчя програми “Світське життя” з Катею Осадчою. Свято стало для знаменитостей чудовим приводом нарешті вигуляти нові наряди і вийти на сцену.
Порадували рідкісним спільним виходом і телеведучий і мандрівник Дмитро Комаров і його дружина Олександра Кучеренко. Пара ефектно пройшлася по червоній доріжці і з задоволенням позувала фотографам.
Так, незмінний ведучий “Світу навиворіт” одягнув стильний картатий костюм в світлих тонах, який доповнив шовковою сорочкою і коричневими шкіряними черевиками. А модель і телеведуча Кучеренко блищала в ніжному літньому платті з квітковим принтом і модними рукавами-буфами з нової колекції Katerina Rutman весна-літо 2020. Свій ефектний образ Олександра доповнила босоніжками на шнурівці, маленькою сумочкою і витонченими прикрасами. Волосся дівчина зібрала в хвіст, завивши їх в красиві локони, а макіяж зробила з акцентом на очі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “А чоловік не ревнує?”: Олена Шоптенко вразила спільним фото з екс-коханим Дмитром Дікусаром
Подружжя зворушливо трималися за руки і щасливо посміхалися на камеру.
Користувачі мережі в черговий раз відзначили, що Діма і Саша – дуже красива пара, а на цьому фото ніби зірки Голлівуду, і не поскупилися на теплі слова.
Фото: instagram