Катерина Кухар та Олександр Стоянов розповіли, хто в родині більше заробляє

Шоу-бізнес

Українська прима-балерина Катерина Кухар та її чоловік, прем’єр балету Олександр Стоянов дали відверте інтерв’ю, в якому розповіли про свої фінанси.

Зокрема, зіркова пара розповіла, хто з них більше заробляє. За визнанням Кухар, годувальником сім’ї є її чоловік.

“Ну звичайно Стоянов. Стоянов у нас годувальник в сім’ї, балетний імпресаріо”, – заявила Кухар.

Однак Стоянов додав, що на їх заробіток сильно вплинув карантин:

“До карантину точно я більше заробляв, а ось під час карантину навіть не знаю… Я виступаю, як керівник балетної трупи. До карантину було багато можливостей і проектів, і за кордоном, і в Україні не було питань з приводу заробітку”, – зізнався він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вся в маму: 5-річна дочка Катерини Кухар захопила поперечним шпагатом

Стоянов також не став приховувати, що для нього, як для чоловіка, важливо заробляти більше дружини. Про це він повідомив, відповідаючи на запитання про відносини в родині, де не одна, а дві зірки:

“У нас різні напрямки. Так у нас однакові регалії, припустимо, народний артист, може тут могли б і бути якісь обмеження, один народний, а інший заслужений. У плані творчості у нас все добре. Ми разом їздимо на одні гастролі, танцюємо на одному рівні. Так є деякі напрямки, де, припустимо, Катя вибивається вперед, наприклад, телебачення, але я підбудовуюся під Катю і знаходжу свою лінію, де можу реалізовувати себе. Мені найголовніше, як чоловікові, щоб я заробляв більше ніж вона. Для мене це найголовніше. А що стосується рейтингів в медіа, я буду тільки щасливий, як продюсер, що моя дружина блищить”, – зазначив він.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар