“Танці з зірками-2020”: названі імена партнерів Слави Камінської та Юлії Саніної

Шоу-бізнес

Для солістки “НеАнгелів” це друга спроба брати участь в шоу, а фронтвумен The Hardkiss вийде на паркет вперше.

Днями телеканал 1 + 1 оголосив імена ще двох учасників четвертого оновленого сезону шоу “Танці з зірками”. Ними стали фронтвумен групи The Hardkiss Юлія Саніна та солістка “НеАнгелів” Слава Камінська. Сьогодні творці проекту назвали імена партнерів, з якими артистки боротимуться за кубок танцювального шоу.

Юлія Саніна стала в пару з хореографом Дмитром Жуком. Він в четвертий раз бере участь в проекті. Раніше його партнерками по “Танцях з зірками” були співачки Камалія і Злата Огневич, а також телеведуча Людмила Барбір.

“З Дімою мені пощастило. Я вважаю його найкращим і самим стильним танцюристом проекту. Також він виявився класним учителем, Діма бачить мій потенціал і не дає впасти в розпач. А ще він гарячий красень, так що, дівчата, готуйтеся”, – прокоментувала вибір партнера співачка.

Партнером Слави Камінської в новому сезоні шоу буде танцюрист і хореограф Дмитро Дікусар. У минулому році він брав участь у проекті разом із зіркою “Dizel шоу” Вікторією Булітко.

“Танець – це мистецтво. І я знайшла ідеального художника для цього полотна. Я б навіть сказала, ми обидва інтуїтивно вибрали один одного. Він уже допоміг мені подолати страх, і акуратно розкриває нову Славу”, – зізналася артистка.

Раніше свою участь в проекті підтвердили Олег Винник, Надія Мейхер, Санта Дімопулос, Тарас Цимбалюк, Дар’я Петрожицька, Юлія Саніна і Слава Камінська. Крісла членів журі за суддівським столом займуть Катерина Кухар, Влад Яма та Григорій Чапкіс. Прем’єра четвертого оновленого сезону шоу “Танці з зірками” відбудеться восени на 1 + 1.

Фото: прес-служба 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар