Несподівано: вагітна Ілона Гвоздьова повертається в “Танці з зірками”

Шоу-бізнес

Хореограф вийде на паркет в якості учасниці

Творці шоу “Танці з зірками” на 1 + 1 оголосили імена партнерів ще двох учасників четвертого оновленого сезону проекту – телеведучого Дмитра Танковича і реп-виконавиці alyona alyona.

Шоумен буде боротися за кубок танцювального шоу разом з Ілоною Гвоздьової. На рахунку у артистки вже є одна перемога в проекті. У 2018 року Ілона виграла “Танці з зірками” в парі з коміком Ігорем Ласточкіним.

“У мене найкраща партнерка. Наш дует можна сміливо назвати “телепузиками”, адже у мене є такий гарний аккуратненький животик і у Ілони такий же. Мені хотілося зустріти на проекті партнерку, з якою б ідеально поєднувалися. Коли ми почали репетирувати номер для промо, я зрозумів, що Ілона дуже суворий вчитель, але в цьому є великий плюс. До того ж, вагітній жінці не можна відмовити: ні один чоловік так не буде ризикувати. Мені здається, з Ілоною у мене немає проблем, вона просто б’є батогом, ставить на гречку, але я вже навчився ходити з лівої ноги і з правої, – поділився Танкович.

Реперша alyona alyona станцює в парі з хореографом Юрієм Гурічем. Він вперше бере участь в “Танцях з зірками”.

“Вважаю, що з партнером мені дуже пощастило – він справжній професіонал. Скажу відверто – справжній виклик для мене брати участь в такому проекті, але я впевнена, що з таким партнером як Юрій, ми зможемо запалити паркет і здивувати глядачів”, – зізналася співачка.

Свою участь у танцювальному проекті також підтвердили Олег Винник, Надія Мейхер, Санта Дімопулос, Тарас Цимбалюк, Дар’я Петрожицька, Юлія Саніна,Слава Камінська, Дмитро Танкович, alyona lyona і Позитив. Крісла членів журі за суддівським столом займуть Катерина Кухар, Влад Яма та Григорій Чапкіс.

Прем’єра четвертого оновленого сезону шоу “Танці з зірками” відбудеться восени на 1 + 1.

Фото: прес-служба 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар