У мережі з’явилися рідкісні фото 18-річного сина Джонні Деппа та його 20-річної коханої

Шоу-бізнес

Папараці помітили пару під час прогулянки у Лондоні

18-річний син Джоні Деппа і Ванесси Параді, Джек, продовжує подорожувати світом зі своєю 20-річною коханою Каміллою Янсен. Пару тижнів тому молодий чоловік разом з мамою і дівчиною був помічений на одному з курортів півдня Франції, а недавно перемістився до Великобританії, де відразу ж попався на очі папараці.

Вчора репортери сфотографували Джека і Каміллу під час романтичної прогулянки вулицями Лондона. Спочатку син Джонні Деппа про щось жартував з коханою і багато посміхався, однак незабаром помітив, що їх знімають, і відразу ж змінився в обличчі.

Ймовірно, в столицю Великобританії Джек прибув з метою підтримати свого батька на тлі його гучного судового розгляду з таблоїдом The Sun, який актор раніше звинуватив в наклепі.

Примітно, що останні кілька місяців спадкоємець зірки “Піратів Карибського моря” практично не розлучається зі своєю коханою. Вперше після початку пандемії він з моделлю був помічений в кінці травня на вулицях Парижа, після чого запропонував їй провести відпустку разом з ним і його мамою Ванессою в одному з південних регіонів Франції.

Всього ж молоді люди разом близько року: в минулому серпні пара вперше попалася на очі папараці.

Фото: Getty images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + 10 =