“Обличчя виглядає агресивним”: Ольга Сумська відверто розповіла про невдалі б’юті-експерименти

0

Актриса зізналася, що знайома з уколами краси

Ольга Сумська має ефектну зовнішність, і навіть в свої 53 зберігає моложавий вид. Акторка вважає за краще користуватися натуральними рецептами краси, але одного разу вирішила вдатися до омолоджуючих процедур.

В інтерв’ю Ivona артистка зізналася, що після 40-ка одного разу зважилася на уколи краси, щоб позбутися від зморшок. Результатом зірка залишилася незадоволена, так як помітила, що у неї змінився вираз обличчя. Після цього Сумська прийняла рішення більше не вдаватися до подібних косметологічних процедур.

“Після 40-ка вирішила спробувати уколи краси, але ефект мені не сподобався: передні куточки брів падають, а бічні злітають, обличчя відразу виглядає більш агресивним. Така жінка-коршун дивиться на тебе в дзеркалі. Жахливо! Хочеться залишатися собою, а виходить, що прибираючи дрібні зморшки, вираз обличчя змінюється абсолютно. Тому відмовилася від уколів”, – поділилася акторка.

Зараз артистка вважає за краще піклуватися про свою красу і шкіру по-іншому. “Використовую щадні методи: масаж, маски, обгортання, патчі”, – зізналася 53-річна зірка.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

ten − 1 =