Забули минулі образи: Моніка Беллуччі і Венсан Кассель проводять відпустку разом: фото

Шоу-бізнес

Папараці вдалося сфотографувати відомих акторів на озері Комо

Венсан Кассель і Моніка Беллуччі оголосили про розлучення в 2013 році: акторський шлюб не врятували вільні стосунки і життя на дві країни, про які вони повідомляли в численних інтерв’ю. Моніка важко переживала розрив і довго не наважувалася будувати нові відносини, поки не познайомилася з художником Ніколя Лефевром. А Венсан Кассель п’ять років тому зустрів нове кохання в особі моделі Тіни Кунакі, зіграв гучне весілля і знову став батьком – у пари народилася дочка, для якої обрали екзотичне ім’я Амазоні.

Довгий час екс-подружжя майже не спілкувалося, роблячи рідкісні винятки заради дочок, але останнім часом лід між ними почав танути. Поки Кунакі вирушила відпочивати до Греції, Венсан вирішив провести відпустку з першою сім’єю.

Сьогодні папараці вдалося сфотографувати Касселя, Беллуччі і їх дочок Діву і Леоні на озері Комо. Зоряні батьки приїхали підтримати старшу дочку на рекламних зйомках для Dolce & Gabbana, чиїм амбассадаром стала Діва Кассель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 55-річна Моніка Беллуччі показала розкішне тіло у відвертому міні: фото

Судячи з фото, Моніка і Венсан забули минулі образи: колишні закохані посміхалися і невимушено спілкувалися один з одним. А ми знову можемо згадати, якою прекрасною парою вони були.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар