KAZKA зняли в Дубаї вражаючий кліп на “Пісню сміливих дівчат”: відео

0

Чорно-біле відео вражає хореографією і казковими пейзажами

Хітова “Пісня сміливих дівчат” української групи KAZKA обзавелася відеокліпом. Ролик знімали в Дубаї у співпраці з британською студією Pulse Films, а очолила креативну команду Саванна Сетен – колишня танцівниця і режисер, що розставила акценти на експресивній хореографії і фантастичних пейзажах найбільшого міста ОАЕ.

“Фоном для відео стали абсолютно різні частини міста Дубай: два хмарочоси Crowne Plaza відкривають потужний вид на нічний центр міста і Шейх Заїд Роуд, заповідник дикої природи Рас-Аль-Хор і, звичайно, глядач впізнає знаменитий Бурдж Халіфа і унікальну Рамку Дубая” , – розповіли KAZKA.

Костюми для вокалістки Олександри Зарицької і танцюристів створювали арабські дизайнери, а хореографію поставила Наліє з GRLS, чий голос також звучить у пісні.

Шанувальники залишилися задоволені кліпом на феміністичні пісню-маніфест. “З самого початку мурашки по шкірі, неймовірно!” – пишуть в коментарях під відео. – “Це найкращий з ваших кліпів. Висока якість і рівень”. “Кліп досить несподіваний, чесно кажучи, думала, що буде щось світле, в позитивному ключі. Але така інтерпретація змушує задуматися про більш серйозномі речі”.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

fifteen − eleven =