Колишній чоловік Брітні Спірс зізнався, що хоче її повернути

Шоу-бізнес

Брітні та Джейсон одружилися у 2004 році в Лас-Вегасі

Нещодавно прихильники 38-річної американської поп-співачки Брітні Спірс створили рух #FreeBritney, покликаний звільнити артистку з-під опікунства її батька і менеджера. До нього приєднуються не тільки фани зірки, але і її колеги по цеху і близькі люди, серед яких, зокрема, друг дитинства і колишній чоловік Брітні Джейсон Олександр.

Днями чоловік, який взяв участь в акції протесту #FreeBritney в Лос-Анджелесі, зізнався виданню Us Weekly, що хотів би спробувати почати все спочатку з екс-дружиною, але не може через все тих же опікунів.

“Я безумовно люблю її. Я хотів би так чи інакше повернутися в її життя, але через її опікунів це неможливо. Нам ніколи не давали шанс спробувати все спочатку. Якщо у неї все ще є почуття до мене, ми могли б подивитися, що з цього вийде”, – зазначив Джейсон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ: батько Брітні Спірс не дозволяє їй народжувати дитину від молодого коханого

Олександр також розповів про те, що в особистих розмовах Брітні не раз зізнавалася, що хоче вийти з-під опікунства, і що воно негативно впливає на її життя.

“Пора це закінчити”, – резюмував чоловік.

Нагадаємо, Брітні і Джейсон знайомі з дитинства. У 2004 році зірки одружилися в Лас-Вегасі, але їх шлюб тривав всього лише 55 годин. Незважаючи на це, вони довгі роки продовжували підтримувати дружні відносини.

Фото: Gettyimages

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар