Рідкісний кадр: Олександр Педан вперше за довгий час показав свою дружину (фото)

0

Дружина телеведучого не любить привертати до себе зайву увагу

Український ведучий, відеоблогер Олександр Педан вкрай рідко показує публіці свою дружину Інну. 38-річний шоумен пояснює це тим, що вона людина не публічна і не любить привертати до себе зайву увагу.

“Мені постійно пишуть в дірект, що “ти всюди без дружини”, “чому відпочиваєш сам?” і т.д. Пояснюю. Колись давно ми сіли з дружиною поспілкуватися на цю тему. Інна сказала, що не хоче публічності, вона не вважає себе такою людиною. Дружину влаштовує таке життя, наша сім’я, діти. Тому я виставляю фото, відео тільки тоді, коли вона дозволяє це робити”, – розповідає Олександр.

Мабуть сьогодні один з таких днів. Так, кілька годин тому ведучий опублікував серію фотографій, на яких зображений разом зі своєю коханою. Знімки були зроблені на тлі найбільшого озера Генічеського району, що розташоване на півночі коси Арабатської стрілки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 22-річна дочка Кузьми Скрябіна зачарувала мережу романтичними фото з чоловіком

“Відвідали Арабатку, як колись 16 років тому під час медового місяця після весілля. Романтика”, – прокоментував фото Олександр.

Публікація блискавично набрала безліч лайків і приємних коментарів. Шанувальники відзначили, що Олександр та Інна подають приклад зразкової і щасливої ​​сімейної пари.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

5 + 12 =