“Це триває з 14 років”: Белла Хадід відверто розповіла про боротьбу з важкою хворобою

Шоу-бізнес

Останнім часом все більше зірок зважуються на відверті зізнання про свої недуги, щоб подати приклад своїм шанувальникам і продемонструвати, що говорити про це – не соромно і абсолютно нормально.

Відома модель Белла Хадід, наприклад, днями відверто розповіла про те, як їй живеться з хворобою Лайма (її ще називають бореліоз – інфекційне захворювання, яке в більшості випадків передається через укус кліща).

За словами моделі, вже близько дев’яти років вона страждає від таких неприємних симптомів, як помутніння свідомості, запаморочення, нудота, безсоння, перебої в серцевому ритмі, біль в суглобах і не тільки. Повний їх перелік зірка опублікувала в своїх Instagram-сторіз.

“Кожен день я відчуваю як мінімум 10 з цих симптомів, і вони не слабшають. Це триває приблизно з 14 років, але симптоми стали виявлятися більш агресивно після того, як мені виповнилося 18”, – зізналася Белла.

Нагадаємо, в своєму інтерв’ю Evening Standard в 2015 році модель розповідала про те, що через хворобу одного разу забула дорогу додому, а також про те, що в певний момент їй довелося продати свого улюбленого коня, тому що у неї не було сил про нього піклуватися.

“Якби я могла досягти успіху у верховій їзді, я б, можливо, не стала моделлю. Я не знала, що захворію”, – зазначила тоді Хадід.

Нагадаємо, в сім’ї моделі від цієї хвороби страждають також її мама Іоланда і брат Анвар.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее