“Біличка як клоунеса з цирку”: Діма Коляденко “наїхав” на екс-дружину

Шоу-бізнес

Діма Коляденко розкритикував екс-дружину через експерименти із зовнішністю

Український шоумен Дмитро Коляденко пригадав, як і за що “наїхав” на екс-дружину, популярну співачку Ірину Білик.

Також епатажний артист розповів, чому вважає себе щасливою людиною і яку жінку шукає для романтичних відносин.

Так, в інтерв’ю програмі “Смачний ексклюзив” на каналі “Україна” Коляденко зізнався, що саме зараз відчув себе по-справжньому щасливою людиною.

“Я щасливий, тому що я одинокий – холостяк. Я нарешті заспокоївся і зрозумів, що моя улюблена робота і є моя сім’я. Я зрозумів, що кайфую від самотності, а раніше переживав, що один – вдома ходив, як вовк. Ви знаєте, артистам дуже складно знайти другу половинку, ми ж постійно на зйомках, на концертах. Але секс у мене є, буває!” – сказав Дмитро.

І хоча подробиць особистого життя артист не розкрив, зазначив, що мріє про другу дитину. Правда, поки нема від кого. Тому готовий запустити кастинг на роль майбутньої дружини і навіть поділився своїми вимогами.

“Блондинка, але брюнетки теж хороші! А ось руді мені не дуже… Якось Біличка пофарбувалася в червоний колір, ні, ну чесно, у неї ще був такий колір цегли. Кажу: “Іра, ти, як клоунеса з київського цирку – а де тут цирк, а де тут цирк!?” Ще мені подобається типаж, щоб італьяно веро – циганський, італійський, іспанський, ну така – Кармен! І одна пара взуття”, – з посмішкою зізнався шоумен.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее