Alyosha розповіла про новонароджену донечку і презентувала нову пісню

Шоу-бізнес

У студію шоу “Ранок з Україною” завітала молода мама, співачка Alyosha, щоб презентувати нову пісню “Птаха”, яка стане саундтреком до серіалу “Сага” каналу “Україна”.

В ексклюзивному інтерв’ю з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом артистка розповіла, як її родина відреагувала на появу малечі та чому з народженням третьої дитини вона стала більш спокійною.

Кілька тижнів тому співачка Alyosha втретє стала мамою. У програмі “Ранок з Україною” артистка розповіла, як змінилося їхнє життя із появою доньки.

“Ми недосипаємо. Але вона трохи спокійніша порівняно з хлопцями, то можу сказати – трохи недосипаємо. З хлопцями було гірше”, – розповідає Alyosha.

Проте, незважаючи на такі зміни, старші сини відреагували на появу сестрички дуже добре і намагаються підтримувати маму в усьому.

“Хлопці прекрасно зустріли! Ромка – старший, він взагалі радий, каже: “Мамо, коли ти будеш підгузки міняти, будь ласка, погукай мене, а коли будеш пеленати – навчи, покажи, я теж буду це робити”. Тобто він дуже турбується про неї. А Марко приходить у кімнату, щоб на кріслі-гойдалці погойдатися, подивитися і піти”, – каже Alyosha.

Чоловік Alyosha – фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя теж допомагає дружині, проте у нього це виходить не так добре, як колись із хлопчиками.

“Звісно, допомагає, але Марія все відчуває, а поки що їй потрібна саме мама. Ще бабуся може трохи розібратися, а Тарас поки не може її так заспокоїти, наскільки це мені потрібно. Але я собі спокійно чекаю, навіть, коли вона кричить чи плаче, я спокійно п’ю чай, типу: “Зараз доп’ю і піду””, – розповідає Alyosha.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар