Катерина Кухар розсекретила зарплату директора хореографічного училища

Шоу-бізнес

Прима-балерина очолила навчальний заклад, який колись закінчила сама

У цьому році Катерина Кухар стала директором Київського хореографічного училища. Прима-балерина Національної опери України і суддя “Танців з зірками” розсекретила свою зарплату, яку отримує на новій посаді.

Ще в липні Кухар представили колективу навчального закладу, а 1 вересня Катерина вже привітала своїх учнів з новим навчальним роком. В інтерв’ю elle.ua Кухар розповіла про свою зарплату і переживання, пов’язані з роботою викладачем.

“Моя директорська зарплата становить шість тисяч гривень… З огляду на мої звання, вислугу років, стаж, я перейшла на пів ставки в Національному оперному театрі, щоб тут отримувати шість тисяч. Як ми можемо говорити про зацікавленість працювати викладачем? Такими темпами ми вб’ємо у майбутнього покоління бажання до викладацької діяльності в державних установах. Це буде не престижно, а скоріше навпаки”, – вважає прима-балерина.

Водночас Катерина Кухар продовжує працювати в Національному оперному театрі.

“Я не готова кинути велике мистецтво, глядачів і сцену й віддатися тільки адміністративній діяльності. Мені здається, в декількох іпостасях я зроблю набагато більше для мистецтва”, – говорить вона.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар