28-річна Анна Кошмал і 34-річна MamaRika скаржаться на здоров’я: чи не зарано дівчатам викликати швидку - MusicUkraine

28-річна Анна Кошмал і 34-річна MamaRika скаржаться на здоров’я: чи не зарано дівчатам викликати швидку

Вибір редакції


Хвороби літніх артистів можна зрозуміти. Та коли нездужають зовсім молоді артистки, це викликає подив. Між тим нервові обставини та постійні стреси даються взнаки.

MamaRika

34-річну співачку швидка забрала просто з концерту. Настя Кочетова мала вийти на сцену “Чорноморських ігор”, але їй стало зле, зірку всю трусило, й вона знепритомніла. На фестивальному майданчику чергували медики, які зробили кілька уколів, і MamaRikа таки порадувала шанувальників виступом.

MamaRika пообіцяла фанам більше відпочивати

А вже після концерту її відвезли до лікарні. Причиною такого стану артистки стали постійні стреси й недосипання. Анастасія багато працює, а часу на відновлення організму бракує. Цілу добу знаменитість не могла стати на ноги, лише наступного ранку змогла прийняти вертикальну позицію.

Тиск у Кочетової знизився до 90х60. Раніше такого з MamaRikа ніколи не траплялося. Поєднання турбот про сім’ю з робочими моментами призвело до надмірного виснаження організму. Нині Насті стало значно краще, і вона вже вдома з родиною.

Анна Кошмал

Поскаржилася на проблеми з власним здоров’ям і 28-річна зірка “Сватів”. Актрисі стало зле, коли вона перебувала в гастрольному турі. Театральна трупа дісталася Львова, де Ганнуся вийшла на сцену разом із колегами. До кінця вистави ледве витримала, адже у дівчини підскочила температура.

Кошмал поскаржилася в мережі, що подібне у місті Лева стається з нею не вперше. Щойно приїжджає сюди, відразу ж отримує проблеми. Нині градусник показав 38,5℃. Аня висловила сподівання, що гарненько виспиться, і її стан нормалізується. На ранок актрисі й справді стало легше, хоч вона й не приймала ліків. Тож зайнялася йогою, щоб покращити імунітет.



Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + 8 =