“Сходи до церкви, покайся”: Фреймут і Кухар влаштували перепалку на “Танцях з зірками”

Шоу-бізнес

Фреймут не стала терпіти постійну критику з боку Кухар

Вчора, 13 вересня, відбувся черговий ефір нового сезону шоу “Танці з зірками-2020”. Телеведуча Ольга Фреймут вперше вийшла на паркет після того, як попередні два вона провела вдома, хворіючи на коронавірус.

Танець Ольги не оцінила найсуворіша суддя шоу – прима-балерина Катерина Кухар.

“Під час вашого виконання на паркеті мені здавалося, що самба для вашого тіла, як довічне ув’язнення. А ваші ноги відмовляються слухати команди вашого мозку. Володимира звабити вам вдалося, але самбу – ні”, – зазначила Кухар.

Ольга не розгубилася і відповіла Катерині на її критику, яку нерідко чують майже всі учасники шоу.

“Катя, тільки давай без образ, добре? Я дуже довго трималася, два ефіри. Перший – все було добре, другий – тобі я там здалася п’яницею, алкоголічкою. Я скажу від імені всіх твоїх жертв. Тому що ти тут багато років сидиш королевою, злітаєш і живиш свою гординю на тлі наших недоліків. Замість того, щоб тобі тут в неділю сидіти і судити нас всіх, ти б пішла до церкви і покаялася”, – сказала Фреймут.

Катерину не збентежили слова Ольги, і вона продовжила перепалку.

“Олю, дорога, я, звичайно, згодна. Але я піду туди тільки разом з тобою! А потім ми підемо до моєї куми, психотерапевта, Наталії Холоденко. Вона прийме нас без черги”, – парирувала Кухар.

Після цього прима-балерина подарувала Фреймут невелику сокиру.

Відзначимо, що у Катерини склалася певна традиція: щоб підкреслити свою симпатію або ж антипатію до танців певних учасників, вона дарує їм квітку або якийсь предмет.

Фото: скриншот

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар