Аліна Гросу розлучилася з чоловіком-бізнесменом через рік після весілля

Шоу-бізнес

Ініціатором розлучення пари виступив чоловік артистки

25-річна українська співачка Аліна Гросу розлучилася з російським бізнесменом Олександром Комковим через рік після весілля. За словами артистки, проблеми в родині почалися майже відразу після одруження. А ініціатором розриву відносин виступив її чоловік.

“Вийшло так, що ще в грудні мені Саша, ні з чого абсолютно, сказав: “Давай поживемо окремо. Я не знаю, як тобі запропонувати, але я б можливо спробував б на місяць, але якщо я когось знайду, то тобі ж буде боляче через 2 тижні “. Я не могла йому це пробачити, тому що ти або хочеш жити зі мною, або пробуєш щось інше, якщо ти не напробувався до того, як ми одружилися … Ну що це? Навіщо це все? – зізналася співачка в інтерв’ю “ЖВЛ”.

Зірка додала, що після чергової сварки з обранцем вона зібрала речі і переїхала в іншу квартиру. Дівчина сподівалася, що їй вдасться налагодити відносини з чоловіком, однак він ініціативу не виявляв. Думки про те, що чоловік “вирішив спробувати щось нове” з’явилися у співачки в листопаді.

“Вийшло так, що ми коли зійшлися вже без батьків, то стало зрозуміло, що більше працюю і заробляю я. Я думаю, що це впливало морально. Для мене це не найголовніше, найголовніше, щоб людина хотіла самореалізуватися і йти в гору. Він дуже багато планував, а я люблю, коли менше планують і більше роблять”, – уточнила Аліна.

Гросу запевняє, що не гроші стали причиною її розлучення з чоловіком, а непорозуміння. Після розставання пара намагалася залишитися друзями, але екс-коханий співачки не захотів цього, аргументуючи тим, що не зможе бачити колишню з іншим.

“Боже, він мені вже потім говорив, що він мене ніколи не любив, а потім все ж любив, коли починаються ці сварки і ця каша в стосунках після 5 років, ти вже не розумієш, де правда”, – поділилася дівчина.

Гросу і Комков познайомилися на знімальному майданчику. Довгий час пара просто дружила, а потім почала зустрічатися. Закохані розписалися 1 червня 2019-го, а 23 червня минулого року відгуляли розкішне весілля в Італії в присутності родини, близьких друзів, а також українських артистів. Зокрема, на церемонії були присутні Павло Зібров з дружиною Мариною, Віталій Козловський, Діма Коляденко та Ірина Білик, яка є хрещеною Гросу. Пара відзначала свято два дні, воно обійшлося батькам Гросу в 100 тисяч євро.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + seven =