Ірина Сопонару розлучилася з бойфрендом-британцем після 5 років стосунків

Шоу-бізнес

Актриса “Жіночого кварталу” поділилася подробицями зі свого особистого життя

В інтерв’ю Катерині Осадчій в рамках програми “Світське життя” 33-річна українська актриса Ірина Сопонару зізналася, що розлучилася зі своїм бойфрендом-британцем – діджеєм Джеймсом. Молоді люди вирішили розірвати відносини ще до карантину. Роман пари тривав близько 5 років.

“Так трапилось. Єдине, що можу сказати – відносини на відстані є, це можливо. З власного досвіду можу сказати, що ці 5 років – це були найкращі 5 років в моєму житті. І на жаль, зараз я прийшла до такого етапу, що я вже не могла так, а він не може тут. А я про еміграцію навіть не замислювалася. Як він каже про мене: “Правильна дівчинка – в неправильному місці”. Він би хотів мене забрати туди, але це неможливо”, – поділилася Ірина Сопонару.

Популярна телеведуча поцікавилася у Ірини, чи не з’явився у неї за час карантину новий залицяльник. Зірка “Жіночого кварталу” зізналася, що бойфрендом його поки що називати рано, проте цікавий чоловік на горизонті є.

“Є дуже цікавий чоловік, з яким я зараз спілкуюся. Але про відносини поки що говорити рано”, – сказала в інтерв’ю актриса.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее