ЗМІ: принца Гаррі і Меган Маркл можуть позбавити титулів

0

Герцоги Сассекські порушили умови угоди з королівським двором

39-річна Меган Маркл і 36-річний принц Гаррі спровокували скандал через свіже відео, в якому герцогиня поділилася своїм негативним ставленням до президента Трампа, тим самим порушивши умови королівського палацу. Меган і Гаррі також закликали американських виборців бути активними на майбутніх президентських виборах.

За умовами договору члени королівської сім’ї повинні бути політично нейтральними. Єлизавета II вже обмірковує санкції щодо свого онука і його дружини.

За словами джерела The Times, вона дистанціюється від Гаррі і Меган, щоб їх імена не асоціювалися з королівським двором. Якщо ситуація буде погіршуватися, то герцога і герцогиню позбавлять їх титулів. Зараз за умовами угоди знамените подружжя залишає за собою титули, проте не мають права користуватися ними в офіційному вжитку.

Також в Великобританії було проведено опитування, чи варто відбирати титул герцогів Сассекських у Меган Маркл і принца Гаррі. Як показали результати, дві третини опитаних впевнені, що Меган і Гаррі потрібно позбавити титулів, оскільки вони перестають бути членами королівської сім’ї і живуть за межами Великобританії.

Фото: Global Look Press

Залишити коментар

Your email address will not be published.

9 + two =