“Цінує і любить”: Слава з НеАнгелів розговорилася про нового чоловіка і стосунки з колишнім

0

Співачка зробила зізнання про нового обранця

Слава Камінська довго і болісно переживала розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським. Вона неодноразово говорила, що ініціатива розірвати стосунки виходила від чоловіка, і його рішення стало для неї громом серед ясного неба.

Втім, через дякий час екс-подружжю вдалося знайти спільну мову – вони стали проводити спільне дозвілля з дітьми Леонардом і Лаурою, атакож прекрасно спілкуються. Зараз у Едгара і Слави зав’язалися нові романи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вагітна Барбі”: Леся Нікітюк здивувала фанатів новим фото

Так, співачка розповіла про своего обранця і висловилося про кохану колишнього.

Артистка не поспішає показувати свою другу половинку широкій громадськості, про що повідомила в рамках програми “Пряме запитання” на однойменному YouTube-каналі.

“Він не лізе в шоу-бізнес – це йому не потрібно. Шоу-бізнес – це не його. З іншого боку, я одного вже представляла – допредставлялась. Вистачить. На ті ж граблі ще раз наступати не збираюся. Хороший, який мене цінує, любить і поважає. І мені цього достатньо”, – описала нового обранця співачка.

Слава вже познайомила коханого з дітьми, але представила чоловіка як “маминого друга”.

“Раптом мама друга поміняє. Ми не від чого не застраховані. В житті всяке буває. Я теж не думала, що ми з Едгаром колись будемо розлучатися. Я дівчина творча, потрібно завжди надихатися. Начебто поки надихає – все влаштовує”, – з гумором прокоментувала своє рішення артистка.

Зірка зізналася, що знайшла свою людину, і це допомогло їй забути про складне і болюче розлучення.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

13 − 1 =