Невже вагітність? Обраниця Остапчука зізналася, чому вони так поспішають з весіллям

0

Закохана пара зіграє весілля вже в цьому році

В інтерв’ю для “Світського життя” Володимир Остапчук та Христина Горняк розповіли, чому так швидко хочуть узаконити свої стосунки. Виявляється, ніяких вагомих причин для цього немає, просто вони не люблять переносити важливі події. Тим більше Володимир і Христина вже і діточок планують.

“Ну любов, хіба вона чекає? Штамп не обов’язковий, але Володимир, коли ми ще давно спілкувалися про весілля, говорив, що у нього є мрія, щоб я до нього йшла в білій сукні. Не те, що ми поспішаємо, просто ми вирішили не відкладати. Хто його знає, може дітлахи підуть, там вже буде не до весілля”, – відверто зізналася Горняк.

На заручини телеведучий подарував коханій позашляховик Range Rover, про який вона так мріяла, і кільце Tiffany & Co.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злата Огнєвіч зізналася, через кого сиділа на антидепресантах

Катерина Осадча зазначила, що колишня дружина Остапчука Олена Войченко неодноразово заявляла, що шоумен не дає їй достатньо грошей на забезпечення дітей. Зараз же Остапчук дарує новій коханій автомобіль за 50 000 доларів.

“Знаєте, можна сидіти і говорити: “Ой, все погано, все життя погано, а можна радіти тому, що є і показати, не боятися, що хтось щось скаже”. Я мріяла про Range Rover і Володимир це знав”, – прокоментувала такий розклад наречена ведучого.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

20 + seventeen =