Не зміг втримати сліз: Monatik зворушив мережу фото з пологового будинку

Uncategorized

Співак показав архівні фото

Популярний український мультиартист MONATIK сьогодні, 7 жовтня, святкує день народження старшого сина Данила.

Хлопчикові виповнилося 5 років, з нагоди чого Дмитро у своєму Instagram опублікував чуттєве привітання та виклав кілька архівних знімків.

Так, на одному із фото музикант показав момент виписки з пологового будинку, під час якого він не зміг втримати сліз.

Під фото MONATIK залишив зворушливі слова вітання сину.

“Одного разу на моє запитання тобі 4-річному: “Ким ти хочеш стати, коли виростеш?”, ти дав відповідь, яка рухає мною по сьогоднішній день і буде це робити в моїй свідомості, поки я є на землі. Ти відповів: “татом”… Я тоді відчув щось, чого ніколи не відчував раніше, щось, що намагаюся відшукати в собі, щоразу, коли душа на частини рветься і світ намагається збити з ніг. Коли сірим-сіро, брехня і здається проблема переходить в статус “глобальної”, я згадую твої слова, такого маленького, але вже з такими розумними очима, питаннями і відповідями, і всі проблеми стають просто піною від хвиль такого красивого океану, ім’я якому життя…Ти вибрав цей день…Ти з’явився саме в цей день, і все перевернулося…Все змінилося. Все засяяло, закрутилося! Я зрозумів, що таке подорослішати, але одночасно нагадав собі, як важливо не забути себе дитиною”, – написав артист.

Також у своєму дописі Дмитро подякував дружині за сина та виказав надію, що сам Данилко, коли подорослішає, знайде цей пост і зрозуміє як батько ним пишається.

“Даня, цілком можливо, одного разу ти зареєструєшся тут і обов’язково, з властивою тобі цікавістю, доскролишь до цього поста! Тому я пишу це і тут, щоб ти почитав і згадав, який ти справжній, скромний, сильний, щасливий, чистий душею і най-найчесніший! Я пишаюся тобою, як сином, пишаюся тобою, як старшим братом, пишаюся тобою, як другом. Завжди будь гідним! З першим ювілеєм тебе, наш старшенький Даня”, – зауважив музикант.

Зворушливі слова на честь дня народження сина залишила у своєму Instagram і дружина Дмитра Ірина.

“Цей день і ці сльози щастя, коханого чоловіка, кращого тата на Землі, я запам’ятаю на все життя. Ми навіть не уявляли наскільки сильно змінюється життя, в кращу сторону, з появою дитини, ще й таким чудовим хлопчиком. Данечка, ти дійсно найкращий старший брат, про якого всі мріють. Дякую величезне, що вибрав нас з татом своїми батьками. Любимо вас з Платошою невимовно сильно. Ви – наш сенс життя, наше все”, – написала Ірина.

Розчулені шанувальники та колеги мультиартиста також приєдналися до привітань, залишивши безліч теплих слів у коментарях до посту.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар