...

“Була закоханість”: Надя Дорофєєва розповіла, що відчуває до Позитива

Шоу-бізнес

30 жовтня відбудется грандіозний прощавальний концерт “Последний Танец”. Напередодні події знаменитий дует поділився зі СЛАВА+ особистими подробицями

Певно, навколо кожного гурту, де співають дівчина та хлопець, вирують чутки. Дует “Время и Стекло” – не виняток. Про це розповіли Славі Дьоміну Надя Дорофєєва та Позитив у новому випуску СЛАВА+.

З самого початку співпраці Наді та Позитиву приписували роман. І, як виявилося, зовсім не дарма, повідомляє lux.fm.

Під час розмови зі Славою Дьоміним Надія розповіла, що нещодавно писала великий текст про те, як почуває себе поруч з Олексієм. Таке завдання їй поставили режисери для останнього грандіозного концерту “Последний танец”, який відбудеться 30 жовтня у Палаці Україна. Співачка виконала прохання, втім, не думала, що відчуватиме подібне.

“Мене “мурашило” 800 разів. Я прожила різний спектр емоцій від самого початку гурту, адже ми познайомилися за два роки до створення “Время и Стекло”. Ба більше, ходили на побачення… Між нами була закоханість”, – зізналася артистка.

Виявилося, згодом сильна симпатія переросла у повне неприйняття. Артистам було важко працювати разом, вони довго притиралися. Все змінилося після виходу хіта “Имя 505”. У той момент Надя і Позитив по-новому подивилися одне на одного.

“Раніше наші конфлікти здавалися мені бомбою, істерикою. Зараз я дивлюся на них, як на дрібниці. Бо провести стільки років разом і так мало сваритися – успіх. Ми більше, аніж просто друзі. Ми як брат і сестра. Бо коли навіть посваришся, потім вийдеш на сцену, поглянеш в очі Олексію й розумієш, наскільки він рідний”, – розповіла Дорофєєва.

Більше фактів про улюблену групу дивіться у новому випуску СЛАВА+:

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + eight =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.