Слідом за Ерікою Герцег гурт “ВІА Гра” покинула ще одна учасниця

Шоу-бізнес

Артистка заявила, що вона прийняла таке рішення через “нову реальність і територіальний локдаун”.

28-річна співачка Ольга Меганська пішла з групи “ВІА Гра”, в якій пробула 2,5 року. Про це зірка заявила з своєму Instagram.

Ольга прийшла в колектив на місце Міши Романової і покинула його слідом за Ерікою Герцег, яка зараз будує сольну кар’єру. У групі залишилася тільки Уляна Синецька.

“Друзі, хочу зробити заяву і повідомити, що я покинула групу “ВІА Гра”. Здається, зовсім недавно був перший концерт з моєю участю, а пройшло вже два з половиною роки! Приємно згадати. Повна надій і амбіцій, закохана в нову роботу, жива і щаслива. Я дякую Костянтину і Вірі, що в березні 2018 з сотень претенденток вибрали саме мене”, – написала колишня учасниця групи.

Артистка також подякувала своїм шанувальникам за любов і підтримку, але конкретних причин розриву контракту з “MeladzeMusik” не назвала.

“З величезною любов’ю і теплом звертаюся до всіх шанувальників! Всесвіт точно знає, що я любила цю роботу і вболівала за неї всією душею. Я читала кожен коментар під нашими кліпами, піснями, у всіх офіційних і неофіційних джерелах, кожне повідомлення в direct. Хочу подякувати ВАМ ВСІМ, тому що з самого початку і до самого кінця ви були зі мною! Я знаю, що ви любили мене, знаю, вважали, що я перебуваю на своєму місці, знаю, що любили мій голос і чекали новий склад з моєю участю. Але нова реальність і територіальний локдаун внесли свої корективи, і, на жаль, подальша співпраця вже не бачиться плідною”, – поділилася співачка в Instagram.

Ольга Меганська була однією з найбільш закритих учасниць знаменитого колективу. Про її особисте життя нічого не відомо, скандальних історій не спостерігалося. За рік до появи в “ВІА Грі” вона брала участь в програмі “Голос”, але ніхто з суддів до неї не повернувся. У 2018 році її випадково помітив Меладзе через соцмережі, і це стало зльотом в музичній кар’єрі.

14 травня Меладзе оголосив кастинг в групу на заміну Еріці Герцег. 15 жовтня повідомили про його завершення, але ім’я нової учасниці поки не розголошується.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар