“Любив і пишався”: Володимир Дантес розчулив мережу розповіддю про свого батька

Шоу-бізнес

У виконавця залишилися тільки найкращі спогади про тата, якими він вирішив поділитися зі своїми підписниками в мережі Інстаграм

Українському телеведучому та музиканту Володимиру Дантесу було 22 роки, коли помер його батько.

У дитячі та юнацькі роки Дантес не планував пов’язати своє життя зі сценою, а хотів стати міліціонером, як тато. Але талант взяв своє. Володимиру часто доводилося різними способами привертати увагу близької людини, щоб той злився і лаяв його, так як батько був дуже зайнятим. Справжній близький зв’язок з батьком він відчув у віці 16 років.

“Я любив і пишався татом. Але зв’язок мій з ним з’явився десь в 16 років. Пам’ятаю на день народження він мені подарував годинник. Для мене це виглядало, як квиток в доросле життя, де ми з батьком кореша і з дитячого столу мене пересадили за дорослий”, – відверто розповів артист.

32-річний співак зізнається, що з моменту смерті дорогої людини, він весь час жартує на тему їхніх стосунків, адже так йому простіше і легше. А насправді йому дуже не вистачає батька, з яким можна зараз поговорити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не зміг втримати сліз: Monatik зворушив мережу фото з пологового будинку

“Але в мої 22, а його 50 він пішов … Швидко, безболісно … Хоча, здавалося б, він кожен день о 5 ранку бігав на стадіоні, був здоровим, як ведмідь, сильний і моложавий, але … нагорі, мабуть, такі теж потрібні. Мені, егоїстові, мало було нашого спілкування. Ми ж тільки почали бути корешами … Будь мені другом, будь там щасливий. P.S. Сподіваюся, там де він зараз є інтернет і він це прочитає”, – звернувся до батька Володимир.

Шанувальники Дантеса були зворушені його відвертою розповіддю. “До сліз… Дуже сильно написано”, “Вовааа !!! Так зворушливо!!! Твій тато б тобою пишався, гідний син виріс!”, “Прочитає точно. Мій читає всі мої пости, хоч його немає поруч вже 10 років”, “Боже, це так сумно і чуттєво “, – пишуть в мережі.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар