“Не збираюся ні з ким затверджувати”: Остапчук після весілля висловився про екс-дружину

Uncategorized

Ведучий і його дружина відповіли на гострі питання особистого характеру

Володимир Остапчук та його дружина Христина вирушили в міні-весільну подорож в турецький Бодрум, де чудово провели 4 дні.

Подружжя із задоволенням ділилося фото і відео медового місяця, а також викроїло час відповісти на питання допитливих користувачів Instagram.

Так, хтось із підписників поцікавився, чому Володимир демонструє своє особисте щастя на публіку, уточнивши, що його екс-дружині Олені Войченко подібні дії можуть заподіяти душевний біль.

“Я вдячний екс-дружині за досвід і прекрасних діток, але! Своє щастя і ставлення до життя я не збираюся ні з ким затверджувати, так само як і будь-яка інша людина”, – написав ведучий.

Дружина Володимира, Христина, також відповіла на запитання підписників і прокоментувала своє ставлення до дітей обранця від першого шлюбу і відреагувала на критичні випади на свою адресу.

Христина підтвердила, що знайома з дочкою та сином чоловіка, а також запевнила, що чекає їх в гості.

Крім того, дружина шоумена не змогла обійти увагою випад на свою адресу, коли хтось із підписників зауважив: чоловік завжди буде любити матір своїх дітей, а вона лише джерело гострих відчуттів і інтрига.

“Любить, але розлучився? Любить, але живе з іншою (насильно, напевно), заворожила. Любить одну, одружується на іншій? Що у вас в голові? І якщо я інтрига, то вже дуже дорого обходжуся”, – парирувала Христина.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар