Фагот зізнався, чому досі не одружився з Ольгою Навроцькою

0

Пара зустрічається більше 10 років

Соліст групи “ТНМК” Олег “Фагот” Михайлюта вже 11 років перебуває в цивільному шлюбі з дизайнером Ольгою Навроцькою, але пара досі так і не оформила свої стосунки офіційно. Про те, чому закохані не пішли під вінець і як ставляться до штампу в паспорті, 46-річний артист розповів в інтерв’ю “Зірковому шляху”.

“Розумієш … Якщо люди свідомо один до одного ставляться, то вони не будуть спеціально робити зло один одному. Я вважаю, що штамп у паспорті на це взагалі ніяк не впливає. Він впливає тільки на те, щоб поділити потім [спільно нажите] майно. Мені здається, це трохи фальшиво … Я просто не розумію, навіщо це робити, тому що від тебе це вимагає суспільство. Це така тема дуже слизька. Іноді не потрібно слухати більшість, а потрібно слухати себе, – додав виконавець.

Раніше співак був одружений на дівчині на ім’я Аліна. Пара перебувала в офіційному шлюбі вісім років і розлучилася полюбовно. Після розриву колишня дружина артиста завагітніла від іншого чоловіка, відносини з яким у неї не склалися. Тоді екс-кохана Фагота попросила його стати батьком своєї дочки, а через кілька років попросила його підписати відмову від дівчинки на користь іншого чоловіка.

“Я беру папірець, де написано “Я, Михайлюта Олег Ігорович, відмовляюся від моєї дочки Софії і не заперечую, що вона буде носити інше прізвище і по батькові”. Я читаю це все і у мене всередині все стискається. А нотаріус на мене так дивиться, як на зірку, яка швиденько забігла, відмовилася від дитини і побігла далі. Ну а що вже робити, я швиденько все підписав …” – заявив музикант.

Фото: instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

eight + seventeen =